Ansatte

Reklame & design

Celine Sagenes
Kreativ Leder

930 60 290
celine.sagenes@involve.no

Kjetil Væhle
Kommunikasjonsrådgiver

917 40 710
kjetil.vaehle@involve.no

Elisabeth Ringdal
Senior prosjektleder/Rådgiver

977 69 057
elisabeth.ringdal@involve.no

Sergei Arutiunian
Utviklingssjef / Product Owner

967 37 776
sergei@involve.no

Morten Wasa
Head of Performance

996 98 753
morten.wasa@involve.no

Eirik Moldal Andersen
Kreatør / Tekstforfatter

918 55 412
eirik@involve.no

Hege Thoresen
Art Director

906 06 409
hege.thoresen@involve.no

Vidar Bech Braaten
Grafiker

909 55 441
vidar@involve.no

Anita T. Hedstrøm
Senior Designer

473 09 794
anita@involve.no

Hanne Svendsvoll
Prosjektleder

918 71 366
hanne@involve.no

Sissel Jarulf
Senior prosjektleder / Rådgiver

411 00 340
sissel.jarulf@involve.no

Arne Thorbeck
Tekstforfatter / Konseptutvikler

905 94 046
arne.thorbeck@involve.no

Inger Føyen
Senior Prosjektleder

982 57 720
inger.foyen@involve.no

Sondre Arthur Ternsten Bye
Mediegrafiker lærling

977 34 490
sondre.arthur@involve.no

PR & content

Anne Reed-Larsen
Senior PR-rådgiver

909 14 430
anne.reed-larsen@involve.no

Ingalill Sandal
Senior PR/content/health & travel specialist

928 27 559
ingalill.sandal@involve.no

Knut Narvestad
Senior kommunikasjonsrådgiver

992 39 711
knut.narvestad@involve.no

Hedda Davidsen
Jr. Kommunikasjonsrådgiver / Sosiale medier spesialist

466 78 073
hedda.davidsen@involve.no

Sisteledd & produksjon

Pål Nilssen
Prosjektleder / Rådgiver

472 35 615
paal@involve.no

Erik Forsberg
Prosjektleder / Rådgiver

911 30 739
erik.forsberg@involve.no

Terje Syversen
Prosjektleder / Rådgiver

928 21 404
terje@involve.no

Frode Swahn
Prosjektleder / Rådgiver

488 44 100
frode@involve.no

Don Macdonald
Business Relationship Director

455 00 055
don@involve.no

Liv Hay Hordvik
Prosjektleder / Rådgiver

909 20 883
liv@profileringsartikler.no

Vera Klevan
Prosjektleder / Rådgiver

464 33 618
vera@profileringsartikler.no

Ine-C. Eliesen
Prosjektleder / Rådgiver

982 86 984
ine@involve.no

Yiping Gu
Prosjektleder / Rådgiver

473 88 065
yiping@involve.no

Lars Johnsen
Prosjektleder / Rådgiver

950 52 476
Lars.johnsen@involve.no

Admin.

Øyvind Nedrelid
Arbeidende styreleder

988 44 838
oyvind.nedrelid@involve.no

Henning Børve Figenschou
Daglig leder / Group CEO

482 88 255
henning.figenschou@involve.no

Chris Kirkemo
Byråleder

970 57 816
Chris.kirkemo@involve.no

Mehdi Nejad
IT-konsulent

480 21 817