Ansatte

Involve!Advertising / reklame & digital

Daglig leder /
Kommunikasjonsrådgiver

Kjetil Væhle

917 40 710
kjetil.vaehle@involve.no

Sr. prosjektleder/rådgiver

Elisabeth Ringdal

977 69 057
elisabeth.ringdal@involve.no

Kommunikasjonsrådgiver

Sha Pakdel

466 645 60
sha.pakdel@involve.no

Prosjektleder

Solfrid M. Midlang

982 86 986
solfrid@involve.no

Tekstforfatter

Ida Tørnqvist

916 36 372
ida@involve.no

Kreativ leder /Art director

Celine Sagenes

930 60 290
celine.sagenes@involve.no

Tekstforfatter

Espen Aarbakke Johnsen

906 71 104
espen.aarbakke@involve.no

Designer/Art director

Hege Thoresen

906 06 409
hege.thoresen@involve.no

Designer / Art director

Cathrine Høgebøl

930 55 939
cathrine.hogebol@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Sissel Jarulf

411 00 340
sissel.jarulf@involve.no

Senior designer

Anita T. Hedstrøm

473 09 794
anita@involve.no

Designer

Anja Haugen

988 66 014
anja@involve.no

Prosjektleder

Hanne Svendsvoll

918 71 366
hanne@involve.no

Web /Print grafiker

Vidar Bech Braaten

909 55 441
vidar@involve.no

Designer

Marte Utti

982 86 985
marte@involve.no

Art Director

Astrid Andersson

479 58 754
astrid@involve.no

Involve!PR / Content & PR

Daglig leder / PR-rådgiver

Anne Reed-Larsen

909 14 430
anne.reed-larsen@involve.no

Partner / PR-rådgiver

Ingalill Sandal

928 27 559
ingalill.sandal@involve.no

PR-rådgiver

Knut Narvestad

992 39 711
knut.narvestad@involve.no

Pr- & innholdsrådgiver

Mia-Sofie V. Rendum

410 19 946
mia@involve.no

Digital & PR rådgiver

Jorunn Javenes

464 78 540
jorunn.javenes@involve.no

Kommunikasjonsrådgiver

Ingvild Mørkved

+34672338038
ingvild@involve.no

Involve!Pro-X / Sisteledd & produksjon

Prosjektleder / Rådgiver

Erik Forsberg

911 30 739
erik.forsberg@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Terje Syversen

928 21 404
terje@involve.no

Business Relationship Director

Don Macdonald

455 00 055
don@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Frode Swahn

488 44 100
frode@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Grete Tenmann

982 42 559
grete@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Ine-C. Eliesen

982 86 984
ine@involve.no

Prosjektleder / Rådgiver

Pål Nilssen

472 35 615
paal@involve.no

Administrasjon

CFO/Controller

Jarl Naglestad

982 86 990

Shohreh Bnk

Administrasjon, regnskap & økonomi

Shohreh Bnk

96 70 28 90

Mehdi Nehad

IT-konsulent

Mehdi Nejad

480 21 817

Adm. dir.

Rune Nedrelid

928 31 243
rune@involve.no